Kontaktpersoner - Thermias fastighetsavdelning

Försäljning - fastighet

Andreas Magnusson

Försäljningsansvarig för fastighetsvärmepumpar
Mobil: 070-303 37 08
Försäljning region: Värmland och Dalarna
andreas.magnusson@thermia.se

Hampus Johnsson

Mobil: 070-631 46 40
Försäljning region: Västra Sverige
hampus.johnsson@thermia.se

Nicklas Johansson

Mobil: 070-218 70 60
Försäljning region: Stockholm, Mellersta Sverige, Uppsala och Gotland
nicklas.johansson@thermia.se

Mikael Okmark

Mobil: 070-223 76 94 
Försäljning region: Syd Sverige
mikael.okmark@thermia.se


 

Projektering - fastighet

Tfn: 0570 - 813 20
E-post: fastighet@thermia.se

Ulf Olsson

Säljsupport
Tfn: 0570 - 813 20
ulf.olsson@thermia.se

Henrik Alfredsson

Säljsupport 
Tfn: 0570 - 813 20
henrik.alfredsson@thermia.se

Mikael Lindblom

Säljsupport 
Tfn: 0570 - 813 20
mikael.lindblom@thermia.se